Продукція виготовленлена з дотриманням усіх технологічних та санітарно-гігієнічних норм із натуральних матеріалів, що підтверджено сертифікатами та відзначено найпрестижнішою нагородою в Украіні – Золотим національним стандартом якості.

Ми використовуємо новітні технології поряд з ручною працею, а також спеціалізоване обладнання для моделювання, крою, пошиття, в’язання та нанесення принтів.

Матеріали у виробництві продукції:

Інтерлочне плетіння

відрізняється теплозахисними властивостями, практично не розпускається та не розтягується, має високу гігроскопічність.

Кулірна гладь (кулір)

полотно з поперечно-в'язальним трикотажним плетінням, застосовується для пошиття літньої продукції ТМ Бабасік.

Ластик

Полотно з ластичним плетінням. Вироби з полотна з еластичним переплетенням виготовлені з натуральної сировини (100% бавовни) та мають привабливий зовнішній вигляд.

Еластан

Рибана - еластичне бавовняне трикотажне полотно у дрібну смужку. Не зважаючи на свою еластичність, вироби з полотна "еластан" добре зберігають форму.

Віскоза

Це матеріал, перероблений з натуральної деревної целюлози та виготовлений з текстильних та кордових ниток. Продукція, виготовлена з віскози, відрізняється стабільно високою якістю. При додаванні еластану віскоза набуває еластичності, а в «співдружності» з бавовною стає міцнішою. Саме тому з неї виробляють таке розмаїття виробів – від легких майок та постільної білизни до взуття. З цієї тканини шиють якісні дитячі речі.