Дитячі шапки, шарфи та комплекти

оптом від виробника

TM «Babasik» –  це конкурентоспроможна продукція, що відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, відзначена найвищою нагородою “Золотий символ якості національних товарів”

дитячі шапки оптом від виробника
шапки дитячі оптом

Трендові моделі щосезону

В наших колекціях ви знайдете наймодніші моделі та матеріали з ексклюзивними дизайнами. Продукція виготовленлена з дотриманням усіх технологічних та санітарно-гігієнічних норм із натуральних матеріалів, що підтверджено сертифікатами

Баланс ціна-якість

Наша мета - забезпечити кожну дитину модними, безпечними та доступними головними уборами, щоб маленькі лицарі та принцеси залюбки їх носили. За 12 років ми знайшли баланс, як для батьків, так і для продавців

Лояльні партнерські умови

У нас дійсно гнучка система знижок та умов співпраці: в залежності від суми разової закупки чи накопичувальній дисконт, попереднє резервування моделей з нової колекції, розробка унікальних моделей, доставка зразків тканини майбутніх колекцій

Власне виробництво

Продукція «Babasik™» відповідає всім міжнародним стандартам якості продукції, безпечна для дітей та навколишнього середовища – підтверджено найпрестижнішою нагородою в Украіні – Золотим стандартом якості.

Ми використовуємо новітні технології поряд з ручною працею, а також спеціалізоване обладнання для моделювання, крою, пошиття, в’язання та нанесення принтів.

Щороку беремо участь у виставці Children Fashion (Київ). Завітайте до нашого стенду.

Дитячі головні убори

величезний модельний ряд

Трикотажні вироби на замовлення

Варіанти співпраці

У нас  Ви можете придбати моделі з величезного асортименту готових колекцій або замовити трикотажні вироби за вашими потребами та ідеями. І ми охоче їх втілимо ексклюзивно, без права розпосюдження іншими продавцями.

Ми надсилаємо зразки тканини з нової колекції, щоб ви мали змогу обрати товар зазделегідь та зарезрвувати моделі на наступний сезон

Знижки

Знижка на разовий об’єм закупки чи накопичувальний дисконт – максимальна знижка до 15%

3%

від 10 000 грн.

5%

від 20 000 грн.

10%

від 50 000 грн.

Дитячі головні убори на будь-який вік

У нас Ви можете купити оптом стильні та зручні головні убори для дітей будь-якого віку: від малюків до підлітків за демократичною ціною. Поповніть свій асортимент драйвовими новинками! Або замовте ексклюзивну партію, щоб усіх здивувати. Наші колекції оновлюються щосезону!

купити оптом
дитячі шапки від виробника

Чому варто працювати з продукцією Babasik™

Власне виробництво

12 років виготовляємо дитячі головні убори та інши трикотажні вироби. Значний досвід, висока якість та знання потреб ринку дозволяють випускати конкурентоспроможні моделі. Купуючи наш товар ви можете бути впевнені, що він не залежиться на полицях

Практичний дизайн

В наших моделях враховано все: мода, сезон, фактура тканини, знайдено компроміс між вподобаннями малечі та їх батьків, дитячі потреби в комфорті й безпеці, практичні задачі, які має вирішувати шапочка чи панамка.

Відшиваємо на совість

Продукція виготовлена з дотриманням усіх технологічних та санітарно-гігієнічних норм із натуральних матеріалів. Задоволені споживачі, як правило, повертаються щосезону.

Бізнес-успіх

Актуальні моделі та матеріали + високоякісне виробництво за міжнародними стандартами + помірна ціна від виробника + лояльні умови співпраці = ось формула вашого бізнес-успіху, яку пропонує ТМ "Babasik"

купити шапки дитячі оптом

TM «Babasik»​ - Золотий символ якості

Продукція «Babasik» відповідає всім міжнародним стандартам якості, безпечна для дітей та навколишнього середовища – підтверджено найпрестижнішою нагородою в Украіні – Золотим стандартом якості. У нас ви можете купити дитячі шапки оптом за найкращою ціною!

Умови закупівлі

При замовленні Ви безкоштовно отримуєте: фірмові пакети ТМ «Babasik», плакати, каталоги та гігієнічний висновок разом із супроводжуючою накладною на товар